Newsy

KLATKI DO ANALIZY

Dziękujemy za zaangażowanie w analizę poprzedniej sytuacji, zachęcamy większą liczbę osób do wzięcia udziału w dyskusji. W zakładce SZKOLENIE / ANALIZY SYTUACJI / KLATKI DO ANALIZY przedstawiamy nową klatkę szkoleniową z prośbą o wyrażenie opinii.

Jeden komentarz

  • Rafał Kwiecień

    Moim zdaniem sędzia powinien uznać bramkę, gdyż zawodnik który przebywa na pozycji spalonej nie odnosi z tego żadnej korzyści- czyli zgodnie z art 11 nie zagrywa tej piłki, nie przeszkadza też bramkarzowi przy obronie strzału gdyż znajduje się znacznej odległości od bramkarza, swoimi ruchami i gestami nie rozprasza bramkarza. Na klatce widać że bramkarz nawet nie podejmuje próby obrony, gdyż jest zasłonięty przez innych zawodników i nie widzi linii strzału i dokładnego kierunku w jakim zmierza piłka do bramki. Sytuację tę dokładnie przedstawia obrazek numer 7 z przepisów gry, str 101.

Dodaj komentarz

W poniedziałek 10 października 2022 roku o godz. 18.00 na auli Politechniki Lubelskiej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny.