Sędziowie

SĘDZIOWIE NA SEZON 2017/2018

SĘDZIOWIE ZAWODOWI

  1. GIL Paweł

EKSTRALIGA KOBIET

  1. DROSIO Małgorzata
  2. NAKLICKA Justyna

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR  A

  1. GĄSIOROWSKI Konrad
  2. MAŁYSZEK Jacek
  3. MYĆ Wojciech
  4. ZŁOTNICKI Mateusz

I LIGA KOBIET

  1. ŁUKA Anna
  2. TYMOSZUK Agnieszka
  3. Mil Ewa

 

SĘDZIOWIE ASYSTENCI ZAWODOWI

  1. BORKOWSKI Marcin

SĘDZIE ASYSTENTKI

  1. BARTNIK Dominika
  2. CYGAN Ewelina
  3. GROSZEK Aneta
  4. OLECH-BARTOŃ Anna
  5. KUZIEL Natalia
  6. SENIUK-MIKULSKA Kinga
  7. SZCZYGIEŁ Natalia
  8. ŚLEDŹ Aleksandra

SĘDZIOWIE ASYSTENCI DRUGIEJ GRUPY

  1. KOSTRZEWA Mikołaj
  2. SMYK Paweł
  3. WĄSIK Radosław
  4. ZBYTNIEWSKI Andrzej

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR C

  1. BURAK Piotr
  2. IWANOWICZ Karol
  3. KOZŁOWSKI Piotr
  4. KWIATEK Mateusz
  5. ŁASZKIEWICZ Arkadiusz
  6. SZCZOŁKO Łukasz
  7. WRÓBEL Przemysław

IV LIGA

  1. BANCERZ Jakub
  2. GARBATY Mateusz
  3. JAMROWSKI Piotr
  4. KASPERSKI Piotr
  5. KAWIŃSKI Piotr
  6. KĘDZIERSKI Albert
  7. KLUK Marcin
  8. KOSTRZEWA Mikołaj
  9. ŁASOCHA Maciej
  10. ŁUKIEWICZ Konrad
  11. NESTOROWICZ Arkadiusz
  12. OSTROWSKI Tomasz
  13. PASKUDZKI Jacek
  14. PROŃCZUK Jakub
  15. RESZKA Rafał
  16. SITKOWSKI Paweł
  17. SIERAJ Radosław
  18. TUCKI Paweł
  19. WASIL Michał
  20. WOLIŃSKI Łukasz
  21. WUCZKO Sylwester

KLASA OKRĘGOWA

 

  1. BANCERZ Michał    po zal egz
  2. BOCHEŃCZYK Karol
  3. CHMIELIK Adrian
  4. CIASTUŁA Jakub   po zal egz  ?
  5. CIUPEK Adam
  6. GOLONKA Przemysław
  7. GRZĄDZIEL Maciej
  8. KALINOWSKI Michał
  9. KALINOWSKI Rafał
  10. KĘPOWICZ Marcin
  11. KLĘPKA Marek
  12. KUKURYK Grzegorz
  13. KUŹNIAK Damian
  14. LEWIN Piotr      po zal. teorii
  15. MARCINIAK Paweł
  16. MIKULSKI Michał
  17. MIROSŁAW Marek
  18. PIÓRKOWSKI Artur
  19. POLACZEK Paweł
  20. PORĘBIAK Paweł
  21. REK Wojciech
  22. ROWIŃSKI Mikołaj
  23. RÓŻYŃSKI Maciej
  24. SZCZOŁKO Kamil
  25. SZCZOŁKO Karol
  26. WALICKI Maciej
  27. WĄSIK Przemysław
  28. WIELEBA Jarosław
  29. WOLSKI Jędrzej
  30. ZŁOTNICKI Daniel

 

KLASA A

 

  1. ANTOŃ Karol
  2. BANCERZ Karol  po zal egz
  3. BANASZEK Michał
  4. BANASZEK Wojciech   po zal. egz ?
  5. BEDNARCZYK Paweł
  6. BIJAK Jacek
  7. DRABIK Maciej
  8. BRODECKI Maciej
  9. BRZOZOWSKI Robert
  10. CZARNOTA Paweł
  11. CZUBIEL Rafał
  12. DARDZIŃSKI Mateusz
  13. DRZEWIECKI Łukasz
  14. FILIP Michał
  15. FUS Mateusz
  16. GOZDEK Jacek
  17. GRZELAK Mateusz
  18. JUREK Paweł
  19. KACHNIARZ Piotr
  20. KAPUSTA Piotr
  21. KOŁODZIEJCZYK Łukasz
  22. KOMENDARSKI Jakub
  23. KOMOREK Paweł
  24. KOWALSKI Kamil
  25. LISEK Dawid
  26. ORLIK Michał
  27. PIZOŃ Mateusz
  28. POLESZAK Krzysztof
  29. SAWA Michał      po zal egz ?
  30. SKRZYPA Damian
  31. STAŃKO Paweł
  32. STĘPIEŃ Jacek
  33. SUGIER Rafał
  34. UZAREK Mariusz
  35. WALASEK Łukasz
  36. WIDZ Grzegorz
  37. WIERZBOWICZ Krzysztof
  38. WOJTACHNIO Bogdan
  39. WÓJCIK Daniel
  40. WÓJCIK Marcin

 

KLASA B     

  1. BARTNIK Dominika
  2. BIELECKI Dominik
  3. BOGUCKI Maksymilian
  4. BORZĘCKI Paweł
  5. CZARNECKI Maciej
  6. CZERNIAKOWSKI Mikołaj
  7. DOMAŃSKI Michał
  8. DZIELIŃSKI Przemysław
  9. DRZEWIECKI Jacek
  10. GAWLIK Marcin
  11. GRABCZYŃSKI Michał
  12. GUZ Jacek                 po zal egz
  13. KAMIŃSKI Ernest
  14. KOMENDARSKI Maciej
  15. KOWALSKI Karol
  16. KULIK Michał
  17. KUZIEL Natalia
  18. KWIECIEŃ Rafał      po zal egz
  19. LISIECKI Łukasz
  20. MOJEK Maciej
  21. NIEDŹWIEDŹ Paweł
  22. ORLIK Aleksander
  23. PERLAK Michał
  24. PIEC Andrzej
  25. POŻAROWSZCZYK Piotr
  26. RADZIKOWSKI Mateusz
  27. SARNA Seweryn
  28. SIKORA Piotr po zal egz
  29. SŁOMIANOWSKI Marcin
  30. SŁOMKA Wiktor
  31. SŁOTWIŃSKI Piotr   po zal egz
  32. STAŃKO Sławomir
  33. STĘPNIAK Artur
  34. STRÓŻ Kacper
  35. ŚCIBIOR Damian
  36. ŚPIEWAK Hubert
  37. SZCZECKI Piotr                        po zal egz
  38. SZYMAŃSKI Paweł
  39. SZYSZKA Paweł
  40. TARKOWSKI Mirosław
  41. TREMBULAK Marcin
  42. WOJDAT Emilian
  43. WÓJCIK Piotr
  44. WYDRA Jan
  45. ZIÓŁKOWSKI  Olaf
  46. ZYCH Michał

 

 

SĘDZIOWIE NIESKLASYFIKOWANI

 

  1. BARAN Jakub
  2. BIAŁY Paweł   po zal teorii
  3. BIELAK Tomasz  po zal kond
  4. BOGUCKI Jacek  po zal teorii
  5. BOLEK Mariusz
  6. BORYCA Piotr
  7. CIĘCIARA Rafał
  8. CHUDZIAK Andrzej
  9. CYGAN Ewelina
  10. CZAPLA Łukasz
  11. DACKA Sebastian
  12. DEJNEK Grzegorz
  13. DUBAJ Mateusz
  14. DYBOWSKI Bartłomiej
  15. DYL Ireneusz
  16. DZIEKANOWSKI Paweł
  17. FIUT  Arkadiusz    po zal kond
  18. FURTAK Paweł
  19. GRZYWA Szymon
  20. IDZIK Kamil
  21. JAKUBIEC Michał  po zal teorii
  22. KĘPA Dawid
  23. KIJEWSKI Kuba
  24. KOSIKOWSKI Jakub
  25. KULA Szymon    po zal teorii
  26. KUŁACKI Roman  po zal egz
  27. KUNA Maciej  po zal teorii
  28. LISOWSKI Michał   po zal kond
  29. LUBISZ Kacper  po zal teorii
  30. MĄCZKA Filip  po zal kond
  31. MITUŁA Michał
  32. MRÓZ Szymon  po zal teorii
  33. MRÓZ Remigiusz  po zal teorii
  34. NIEDŹWIEDŹ Jakub
  35. NIEZBECKI Waldemar
  36. OLESIEJUK Patryk
  37. POLSKI Rafał
  38. PSUJEK Jakub   po zal kond
  39. PULIŃSKI Paweł
  40. RUCIŃSKI Mateusz  po zal teorii
  41. RUSZNIAK Jakub
  42. RYCHLEWSKI Karol   po zal egz
  43. SIEJKA Aleksandra
  44. SIROŃ Rafał  po zal teorii
  45. SMYK Adrian
  46. SOSNOWSKI Łukasz  po zal teorii
  47. SYSKA Paweł
  48. SYSKA Kacper
  49. SZCZYGIEŁ Natalia
  50. ŚMIAŁKOWSKI Leszek
  51. WZOREK Władysław
  52. WÓJCIK  Rafał
  53. WÓJTOWICZ Krystian
  54. PASTUSIAK Michał
  55. RIPPER Hubert

 

SĘDZIOWIE NA SEZON 2016/2017

SĘDZIOWIE ZAWODOWI

  1. GIL Paweł

EKSTRALIGA KOBIET

  1. DROSIO Małgorzata
  2. NAKLICKA Justyna

 

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR PODGRUPA A

  1. GĄSIOROWSKI Konrad
  2. MAŁYSZEK Jacek
  3. ZŁOTNICKI Mateusz

I LIGA KOBIET

  1. ŁUKA Anna
  2. TYMOSZUK Agnieszka
  3. Mil Ewa

 

SĘDZIOWIE ASYSTENCI ZAWODOWI

  1. BORKOWSKI Marcin
  2. SADCZUK Piotr

SĘDZIE ASYSTENTKI

  1. GROSZEK Aneta
  2. OLECH-BARTOŃ Anna
  3. SENIUK-MIKULSKA Kinga
  4. ŚLEDŹ Aleksandra

 

SĘDZIOWIE ASYSTENCI DRUGIEJ GRUPY

  1. BORYCA Piotr
  2. SMYK Paweł
  3. ZBYTNIEWSKI Andrzej

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR PODGRUPA C

  1. BURAK Piotr
  2. IWANOWICZ Karol
  3. ŁASZKIEWICZ Arkadiusz
  4. MYĆ Wojciech
  5. POŻAROWSZCZYK Grzegorz
  6. WĄSIK Radosław

 

IV LIGA

  1. BANCERZ Jakub
  2. CZARNOTA Kacper
  3. GARBATY Mateusz
  4. KAPŁON Bartosz
  5. KASPERSKI Piotr
  6. KAWIŃSKI Piotr       po zal. kondycji
  7. KLUK Marcin
  8. KORSZEŃ Tomasz
  9. KOSTRZEWA Mikołaj
  10. KOZŁOWSKI Piotr
  11. KUŹNIAK Damian
  12. KWIATEK Mateusz
  13. OSTROWSKI Tomasz
  14. PASKUDZKI Jacek
  15. REK Wojciech
  16. RESZKA Rafał
  17. SITKOWSKI Paweł
  18. SZCZOŁKO  Łukasz
  19. TUCKI Paweł
  20. WALCZUK Karol
  21. WASIL Michał
  22. WOLIŃSKI Łukasz
  23. WRÓBEL Przemysław

 

KLASA OKRĘGOWA

  1. BANCERZ Michał
  2. BANCERZ Karol
  3. BOCHEŃCZYK Karol
  4. CHMIELIK Adrian
  5. CIASTUŁA Jakub
  6. CIUPEK Adam
  7. DUDKIEWICZ Damian
  8. GOLONKA Przemysław
  9. KALINOWSKI Michał
  10. KALINOWSKI Rafał
  11. KĘDZIERSKI Albert
  12. KĘPOWICZ Marcin
  13. KLĘPKA Marek
  14. KOSIOR Wojciech
  15. KUKURYK Grzegorz
  16. MARCINIAK Paweł
  17. MIROSŁAW Marek
  18. OPOKA Karol po zal egz
  19. PIÓRKOWSKI Artur
  20. ROWIŃSKI Mikołaj
  21. RÓŻYŃSKI Maciej
  22. SZCZOŁKO Kamil
  23. SZCZOŁKO Karol
  24. WIELEBA Jarosław po zal egz
  25. WUCZKO Sylwester

 

 

KLASA A

  1. ANTOŃ Karol
  2. ARCISZEWSKI Tomasz
  3. BANASZEK Michał
  4. BANASZEK Wojciech
  5. BIJAK Jacek
  6. BRODECKI Maciej
  7. BRZOZOWSKI Robert
  8. BOCHEŃCZYK Artur po zal egz
  9. CZARNOTA Paweł
  10. CZUBIEL Rafał
  11. DARDZIŃSKI Mateusz
  12. FILIP Michał
  13. FUS Mateusz
  14. GOZDEK Jacek
  15. GRZĄDZIEL Maciej
  16. JUREK Paweł
  17. KAPUSTA Piotr
  18. KASIURA Grzegorz po zal egz.
  19. KOMENDARSKI Jacek
  20. KOT Piotr                            po zal teorii
  21. KOWALSKI Kamil
  22. KRAWCZYK Tadeusz
  23. LEWIN Piotr
  24. LITWIN Michał
  25. ŁUKA Anna
  26. MIKULSKI Michał
  27. OLUCHA Sławomir         po zal egz
  28. ORLIK Michał
  29. POLACZEK Paweł
  30. PORĘBIAK Paweł
  31. SAWA Michał
  32. SKIERSKI Artur
  33. SKRZYPA Damian
  34. STAŃKO Paweł po zal egz
  35. SUGIER Rafał
  36. UZAREK Mariusz
  37. WALASEK Łukasz
  38. WALICKI Maciej
  39. WĄSIK Przemysław
  40. WIDZ Grzegorz
  41. WIERZBOWICZ Krzysztof
  42. WOJTACHNIO Bogdan
  43. WOLSKI Jędrzej
  44. WÓJCIK Daniel
  45. WÓJCIK Marcin
  46. WYSOCKI Piotr
  47. ZŁOTNICKI Daniel

 

 

 

KLASA B     

  1. BARTNIK Dominika
  2. BEDNARCZYK Paweł
  3. BORZĘCKI Paweł
  4. CZARNECKI Maciej
  5. DRABIK Maciej
  6. DZIELIŃSKI Przemysław
  7. DRZEWIECKI Łukasz
  8. DRZEWIECKI Jacek
  9. GRABCZYŃSKI Michał
  10. GRUBA Andrzej
  11. GUZ Jacek
  12. KACHNIARZ Piotr
  13. KALINIAK Kamil
  14. KAMIŃSKI Patryk
  15. KAMIŃSKI Ernest
  16. KOŁODZIEJCZYK Łukasz
  17. KUŚMIRSKI Michał
  18. KWIECIEŃ Rafał po zal egz
  19. LISEK Dawid
  20. LITWINEK Jakub
  21. MOJEK Maciej
  22. PIEC Andrzej
  23. PIZOŃ Mateusz
  24. POLESZAK Krzysztof
  25. POŻAROWSZCZYK Piotr
  26. RUSZNIAK Paulina po zal egz
  27. RYCHLEWSKI Karol
  28. SŁOMIANOWSKI Marcin
  29. SŁOMKA Wiktor
  30. SŁOTWIŃSKI Piotr
  31. STAŃKO Sławomir po zal egz
  32. STĘPIEŃ Jacek
  33. SZAJEWSKI Jakub                   po zal kond
  34. SZAMBELAN Jakub
  35. SZCZECKI Piotr                        po zal egz
  36. ŚPIEWAK Hubert
  37. TARKOWSKI Mirosław
  38. TREMBULAK Marcin
  39. WÓJCIK Piotr

SĘDZIOWIE NIESKLASYFIKOWANI

  1. BARAN Jakub
  2. BOLEK Mariusz
  3. CHUDZIAK Andrzej
  4. CYGAN Ewelina
  5. CZAPLA Łukasz
  6. CZERNIAKOWSKI Mikołaj
  7. DEJNEK Grzegorz
  8. DOMAŃSKI Michał
  9. DUBAJ Mateusz                  po zal kond
  10. DYL Ireneusz
  11. FERENC Damian               po zal kond
  12. GRZELAK Mateusz
  13. IDZIK Kamil
  14. JACHIM Tadeusz
  15. KASPEREK Justyna
  16. KĘPA Dawid
  17. KIJEWSKI Kuba
  18. KOMENDARSKI Maciej
  19. KOMOREK Paweł
  20. KORGA Urszula
  21. KOSIKOWSKI Jakub
  22. KULA Szymon
  23. KUŁACKI Roman
  24. KUZIEL Natalia
  25. LISOWSKI Michał
  26. MAŁECKI Michał
  27. NIEDŹWIEDŹ Paweł
  28. NIEWIADOMSKI Stanisław
  29. NIEZBECKI Waldemar
  30. ORLIK Aleksander
  31. PERLAK Michał
  32. POLSKI Rafał
  33. PULIŃSKI Paweł
  34. RÓŻYŁO Łukasz
  35. RUCIŃSKI Mateusz
  36. RUSZNIAK Jakub
  37. SARNA Seweryn
  38. SIKORA Piotr
  39. SIROŃ Rafał
  40. SMYK Andrzej
  41. STRÓŻ Kacper
  42. SYSKA Paweł
  43. SZYMAŃSKI Paweł
  44. SZYSZKA Paweł
  45. ŚCIBIOR Damian
  46. ŚMIAŁKOWSKI Leszek        po zal egz.
  47. UMER Mateusz
  48. WINIARCZYK Milena            po zal egz
  49. WOJDAT Emilian
  50. WÓJTOWICZ Karol
  51. WRONOWSKI Piotr
  52. WYDRA Jan
  53. WZOREK Władysław
  54. ZIÓŁKOWSKI  Olaf
  55. WÓJCIK  Rafał
  56. PASTUSIAK Michał
  57. RIPPER Hubert
  58. PERLAK Michał
  59. Karpińska Agnieszka po zal. egz.