Newsy

UWAGA SĘDZIOWIE

z 10 powiatów lubelskich: janowskiego, kraśnickiego, lubartowskiego, lubelskiego, miasta Lublina, łęczyńskiego, opolskiego, puławskiego, ryckiego, świdnickiego.

Zarząd KS LZPN na podstawie Uchwały z dnia  17 marca 2021r.w sprawie zwołania i zasad wyborów Delegatów na  Wojewódzką Konferencję Sprawozdawczo-Wyborczą Delegatów Sędziów LZPN  zwołuje na dzień 19 kwietnia 2021r  godz. 19.00 w I terminie i o 19.15 w drugim terminie spotkanie online w trybie zdalnym sędziów z 10 powiatów lubelskich: janowskiego, kraśnickiego, lubartowskiego, lubelskiego, miasta Lublina, łęczyńskiego, opolskiego, puławskiego, ryckiego, świdnickiego  w celu  wyboru 10 Delegatów na Wojewódzką Konferencję Sprawozdawczo-Wyborczą Delegatów Sędziów  LZPN, która odbędzie się w dnia 6  maja 2021r. w Lublinie.

W zebraniu zdalnym uprawnieni są wszyscy czynni sędziowie rzeczywiści  i obserwatorzy w tym sędziowie seniorzy z terenu działania  tzw. Lublina.

Natomiast wybór Delegatów zostanie  dokonany spośród  sędziów, obserwatorów posiadający aktualnie uprawnienia do prowadzenia zawodów w  IV lidze, w klasie Okręgowej w Klasach „A” i „B” nie sklasyfikowani oraz sędziów seniorów. / Wszyscy sędziowie i obserwatorzy szczebla centralnego od III ligi wzwyż są delegatami z urzędu/

 Akces uczestnictwa w zebraniu w dniu 19 kwietnia 2021r. proszę zgłaszać emailem do opiekunów grup sędziowskich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 kwietnia 2021r, do godz. 23.59             

W dniu 19 kwietnia 2021r każdy uczestnik link do logowania się na zebranie.

                                                                                     Za Zarząd  KS LZPN

                                                                            /-/ Przewodniczący A Kuśmierczyk

Dodaj komentarz