EGZAMINY - NOWY KURS 2024

Koleżanki i Koledzy z Nowego Kursu !
 

Już 19 marca 2024 o godzinie 17:30 odbędą się egzaminy teoretyczne oraz sprawnościowe. Na początku będzie część teoretyczna, a tuż po niej odbędzie się egzamin praktyczny. Wszystko odbywa się przy szkole nr.16 na ul.Poturzyńskiej w Lublinie.


Prosimy o zaplanowanie czasu tak, aby przybyć na miejsce egzaminu odpowiednio wcześniej.

Egzamin teoretyczny odbywać się będzie na urządzeniach mobilnych. W związku z tym należy przygotować urządzenie mobilne (telefon, laptop) z dostępem do emaila oraz internetu. Ponadto prosimy o własnoręcznie podpisane oświadczenie o przeciwskazaniach zdrowotnych (wzór zostanie Wam wysłany na emaila przez Waszego opiekuna). Egzamin kondycyjny będzie odbywać się na bieżni, dlatego należy wziąść ze sobą sportowe buty na płaskiej powierzchni plus odzież sportową na przebranie – szatnia będzie dostępna w dniu egzaminu.

 
 
Warunki zdania egzaminów zgodnie z REGULAMINEM KLASYFIKOWANIA SĘDZIÓW KS LZPN:
1) Minimum zaliczeniowe testu teoretycznego wymaga udzielenia prawidłowych odpowiedzi na co najmniej 21 pytań
2) Egzamin kondycyjny:
a) zaliczenie 6 sprintów w czasie poniżej 6:40s (przy nie zaliczeniu 1 próby sędzia jest dopuszczony do próby nr.7)

b) zaliczenie testu interwałowego 40 biegów (75 m biegu, 25 m odpoczynku) – czasy: 17s biegu, 24s biegu


Prosimy o rzetelne podejście do egzaminu i zapoznanie sięz przede wszystkim z  Przepisami Gry w Piłkę Nożną 2023/24. W celu uzyskania dokładniejszych informacji o przebiegu egzaminu polecamy przeczytanie REGULAMINU KLASYFIKOWANIA SĘDZIÓW KS LZPN.


Życzymy powdzenia !