Newsy

EWIDENCJA 2015 – AKTUALIZACJA

TERMIN PRZESYŁANIA EWIDENCJI 2015 PRZEDŁUŻA SIĘ DO 8 STYCZNIA 2016, PONIEWAŻ TYLKO POŁOWA SĘDZIÓW PRZESŁAŁA SWOJĄ LICZBĘ  MECZÓW W TERMINIE I TYLKO DZIESIĘCIU SĘDZIÓW PRÓBNYCH 2015. PROSZĘ O PRZESYŁANIE EWIDENCJI 2015 TYCH SĘDZIÓW, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI, LEŻY TO W WASZYM INTERESIE.

W związku z zakończeniem rozgrywek prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej proszę o przesyłanie ewidencji 2015 ze swoich kont ekstranetowych z rundy wiosennej i jesiennej, wzorem poprzedniego roku. Wszystkie mecze są już ewidencjonowane w ekstranecie ( oprócz sparingów ), także nie powinno być z tym większego problemu.

Większość sędziów prowadzi własną ewidencję , na tej podstawie takie zestawienie będzie uwzględniane , oczywiście przesłane w n/w pliku. W pliku jest legenda, proszę się z nią zapoznać. Jeśli będą pytania , proszę kierować je na adres mailowy. Termin przesyłania pliku do 3 stycznia 2016. Po tym terminie zamykamy EWIDENCJĘ 2015.

Proszę stosować się do poniższej instrukcji:

1.Plik po uzupełnieniu wysyłamy na adres mailowy: andrzej.glowacki@lzpn.pl

2.W temacie maila wpisujemy ” Ewidencja 2015″ . Jeśli ktoś na koncie pocztowym nie ma ustawionego imienia i nazwiska , maila podpisujemy swoim imieniem i nazwiskiem lub odwrotnie. 

3.Plik nazywamy ” Nazwisko Imię Ewidencja 2015″ 

4.Instrukcja zmiany nazwy pliku: PPM WYBIERAMY ZMIEŃ NAZWĘ WPISUJEMY: NAZWISKO IMIĘ EWIDENCJA 2015 ENTER

5. PLIK: Nazwisko Imię Ewidencja2015.

6.Komunikat dotyczy tylko sędziów KS LZPN.

7. NIE WPISYWAĆ W ŻADNĄ KOMÓRKĘ CYFRY ZERO i ŻADNYCH KRESEK , POZOSTAWIĆ PUSTĄ !

Dodaj komentarz