Newsy

Kary indywidualne w rozgrywkach C1 i C2 zgodnie z regulaminem rozgrywek

Zgodnie z Postanowieniami Polskiego Związku Piłki Nożnej do Przepisów Gry 2020/21 zobowiązuje się sędziów do znajomości i przestrzegania regulaminów wszystkich rozgrywek, na które są delegowani.

W regulaminie rozgrywek młodzieżowych Lubelskiego Związku Piłki Nożnej dotyczących rozgrywek Trampkarzy i Młodzików nie ma kar indywidualnych w postaci napomnień (żółta kartka). Obowiązują, niezależnie od kar przewidzianych w przepisach gry w piłkę nożną sędzia w czasie zawodów LWT i LWM starszych i młodszych w celach wychowawczych może stosować dwukrotnie wykluczenie zawodnika z gry na czas 2 minut. Trzecie wykluczenie tego samego zawodnika powoduje całkowite wykluczenie go z gry poprzez pokazanie czerwonej kartki i wykluczenie go z gry do końca zawodów.

Kary czasowego wykluczenia z gry dotyczą wszystkich rozgrywek młodzieżowych, poza rozgrywkami LWJ, gdzie sędzia udziela ostrzeżeń żółtą kartką i wykluczeniem z gry – czerwoną kartką. Wykluczenie zawodnika z gry przez sędziego od razu po przewinieniu dużej wagi, polegającym na złamaniu regulaminu rozgrywek w piłce
nożnej jest możliwe w każdych młodzieżowych rozgrywkach.

 

Dodaj komentarz