Newsy

KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZLICZANIA DELEGACJI SĘDZIÓW I OBSERWATORÓW w IV LIDZE W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2017/18

Lubelski Związek Piłki Nożnej dalej prowadzi w lubelskiej  IV lidze, program obsługi płatności sędziom i obserwatorom. Płatność za delegacje będzie dokonywana wyłącznie na konto bankowe sędziego lub obserwatora do 10-go dnia każdego następnego miesiąca w łącznej kwocie za wszystkie mecze . Im wcześniej delegacje zostaną przesłane po ostatniej kolejce w miesiącu, tym wcześniej zostaną wysłane przelewy.

PŁATNOŚĆ POPRZEZ LZPN DOTYCZY WYŁĄCZNIE IV LIGI ! NIE DOTYCZY TO  ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH!  Za mecze młodzieżowe płaci Klub.

W związku z powyższym informujemy że za obsługę sędziowską IV LIGI sędziowie i obserwatorzy informacje podatkowe PIT-11 za rok 2017 otrzymają z Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

EKWIWALENT ZA IV LIGĘ PLUS DOJAZD   NA TERENIE LZPN WPISUJEMY Z TABELI IV LIGI, NAJKRÓTSZĄ  MOŻLIWĄ TRASĄ. PROSIMY O KORZYSTANIE  Z GOOGLE MAPS, PONIEWAŻ SYSTEM  EKSTRANET KORZYSTA Z TEGO ALGORYTMU I POBIERA ODLEGŁOŚĆ Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA SĘDZIEGO DO MIEJSCA ROZGRYWANIA ZAWODÓW, Z DOKŁADNOŚCIĄ     DO NUMERU DOMU.

Każdy sędzia/sędzia asystent i obserwator delegowany na zawody  IV LIGI będzie zobowiązany do wypełnienia delegacji sędziowskiej w formie cyfrowej ( w załączniku) niezwłocznie po zawodach ( wysyłamy najpóźniej do poniedziałku lub do czwartku – kolejka środowa i analogicznie w innych terminach) oraz jednorazowo oświadczenie sędziego ( w załączniku). Jeśli sędzia lub obserwator nie prześle delegacji w terminie ustalonym przez LZPN, przelew  sędzia/obserwator  otrzyma po końcowym rozliczeniu przez księgowość, czyli w grudniu i lipcu.

Delegacje wysyłamy tylko w formacie doc, docx, odt. – prosimy o nieużywanie kolorów i pogrubienia.

 Natomiast skany, zdjęcia oraz pliki pdf nie będą przyjmowane .

BARDZO WAŻNE  – na „umownej” drugiej stronie delegacji podajemy, każdorazowo, nr konta.

  • Delegacje sędziowskie wysyłamy na adres : andrzej.glowacki@lzpn.pl , wpisując w temat emaila: Delegacja IV LIGA sędziego/asystenta Nazwisko i Imię  z meczu … .

Brak delegacji oznacza  brak przelewu.

  • Oświadczenie podatkowe sędziego wysyłamy do Pani Anny Jakowieckiej na adres : a.jakowiecka@lzpn.pl .

Dla ułatwienia przepływu informacji w temacie emaila wpisujemy :  Nazwisko Imię IV liga oświadczenie .

Oświadczenie podatkowe  wysyłamy tylko raz.

W przypadku zmiany danych adresowych lub numeru konta  w trakcie roku prosimy o aktualizację Oświadczenia podatkowego i przesłanie na adresy: a.jakowiecka@lzpn.pl  oraz andrzej.glowacki@lzpn.pl

  • Instrukcja zmiany nazwy pliku: PPM(Prawy Przycisk Myszki) → WYBIERAMY ZMIEŃ NAZWĘ → WPISUJEMY: NAZWISKO IMIĘ IV liga oświadczenie → ENTER.

 

Doprecyzowanie oświadczenia sędziego:

Podatek dochodowy od osób fizycznych- PIT

Kwestię właściwości organów podatkowych w przypadku podatku dochodowego reguluje Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 22 sierpnia 2005 roku w sprawie właściwości organów podatkowych. W jego par. 4 zawarta jest informacja, iż właściwość miejscową organów podatkowych w sprawach opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych ustala się wg miejsca zamieszkania.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Komunikatem.

 

Zarząd Kolegium Sędziów LZPN

 

 Oświadczenie Sędziego IV LIGI

DELEGACJA IV LIGA

Dodaj komentarz