Newsy

AKTUALIZACJA – KOMUNIKAT W SPRAWIE ROZLICZANIA DELEGACJI SĘDZIÓW I OBSERWATORÓW W KLASIE OKRĘGOWEJ W RUNDZIE WIOSENNEJ S. 2015/16

Lubelski Związek Piłki Nożnej wprowadza w lubelskiej klasie okręgowej pilotażowy program obsługi płatności sędziom i obserwatorom. Płatność za delegacje będzie dokonywana na konto bankowe  lub w siedzibie LZPN przy ul. Filaretów 44 ( gotówką), do 10 każdego miesiąca ( pierwszy przelew zostanie dokonany do 10 kwietnia,  za kolejkę marcową) .

DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE KLASY OKRĘGOWEJ ! NIE WPISUJEMY ŻADNYCH ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH ! EKWIWALENT ZA KLASĘ OKRĘGOWĄ PLUS DOJAZD ZA  NA TERENIE LZPN, NAJKRÓTSZĄ  MOŻLIWĄ TRASĄ. 

Każdy sędzia/sędzia asystent i obserwator delegowany na zawody   klasy okręgowej będzie musiał wypełnić delegację w formie cyfrowej ( w załączniku) lub przesłać skan delegacji oraz oświadczenie sędziego ( w załączniku), niezwłocznie po zawodach. Na umownej drugiej stronie delegacji podajemy, każdorazowo, nr konta – bardzo ważne. Delegacje sędziowskie wysyłamy na adres : andrzej.glowacki@lzpn.pl , wpisując w temat listu : Delegacja sędziego/asystenta Nazwisko i Imię  z meczu … .

Brak delegacji oznacza  brak przelewu, bądź wypłaty gotówkowej.

Oświadczenie sędziego wysyłamy na adres : a.jakowiecka@lzpn.pl . Dla ułatwienia przepływu informacji plik oświadczenia nazywamy : Nazwisko Imię oświadczenie .

Instrukcja zmiany nazwy pliku: PPM(Prawy Przycisk Myszki) → WYBIERAMY ZMIEŃ NAZWĘ → WPISUJEMY: NAZWISKO IMIĘ oświadczenie → ENTER.

Prosimy o poważne podejście do tematu, jako że jest to nowość , zarówno dla sędziów , jak i dla Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Jeśli będzie to funkcjonowało dobrze, nie wykluczone , że wszystkie delegacje sędziowskie będą tak rozliczane.

Prosimy również sędziów i obserwatorów o uzupełnienie numeru konta w ekstranecie, w zakładce: Dane teleadresowe, następnie przycisk: edytuj. Jeśli numer konta nie zostanie zapisany z przyczyn technicznych, będzie aktualizowany przez administratorów ekstranetu.

 

Do pobrania:

DELEGACJA SĘDZIEGO

Oświadczenie Sędziego

 

Doprecyzowanie oświadczenia sędziego:

Podatek dochodowy od osób fizycznych- PIT

Kwestię właściwości organów podatkowych w przypadku podatku dochodowego reguluje Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 22 sierpnia 2005 roku w sprawie właściwości organów podatkowych. W jego par. 4 zawarta jest informacja, iż właściwość miejscową organów podatkowych w sprawach opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych ustala się wg miejsca zamieszkania.

Zarząd Kolegium Sędziów

LZPN

 

 

Dodaj komentarz

W poniedziałek 10 października 2022 roku o godz. 18.00 na auli Politechniki Lubelskiej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny.