Newsy

NOWE WZORY DELEGACJI LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

W związku ze zmianą siedziby i adresu  Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poniżej przedstawiamy do pobrania delegacje sędziowskie obowiązujące od 1 grudnia 2017 roku. Wszystkie dotychczasowe delegacje tracą ważność i nie będą przyjmowane oraz rozliczane przez księgowość LZPN. 

W delegacji IV i klasy okręgowej są wpisane ekwiwalenty sędziów, w innych rozgrywkach jest kwota 0,00. Są to przykładowe kwoty zgodne z tabelą ekwiwalentów sędziów głównych, asystenci wpisują kwoty zgodne z tabelą ekwiwalentów.Prosimy tak wypełniać delegację, aby wszystko zmieściło się na jednej stronie formatu A4, dla pewności można delegację wydrukować i sprawdzić jej poprawność. Sędziowie delegowani na IV ligę i klasę okręgową mogą zrobić swój wzór i wpisywać tylko te dane, które zmieniają się wraz z zawodami, dane osobowe są niezmienne ( oprócz przypadków zmiany adresów lub nr konta i itp.).

Wzory delegacji są również do pobrania w zakładce Niezbędnik sędziego w podstronie Dokumenty.

Zarząd Kolegium Sędziów prosi  o zastosowanie się do powyższej instrukcji.

Dostęp do podstrony jest możliwy tylko po zalogowaniu się sędziego. W przypadku braku loginu i hasła, sędzia który chce uzyskać dostęp do plików, powinien wysłać maila do Łukasza Szczołki na adres: szczolko.lukasz@gmail.com  

W treści maila wpisujemy : nazwisko i imię , adres mailowy i ewentualne hasło ( jeśli nie chcemy hasła z automatu).

IV LIGA POBIERZ

KLASA OKRĘGOWA POBIERZ

INNE ZAWODY POBIERZ

INNE KLASY POBIERZ

AKTUALNE EKWIWALENTY

 

Dodaj komentarz