Newsy

NOWE ZASADY RUNDA JESIENNA SEZONU 2018/19– ROZGRYWKI ORLIKA STARSZEGO I MŁODSZEGO ORAZ ŻAKÓW

Zasady rozliczania: za wszystkie turnieje orlików i żaków  LZPN płaci sędziom ryczałt 130 zł brutto (nie liczymy dojazdu).Sędzia wystawia delegację na taką kwotę bez względu na to ile meczów  zostanie rozegranych w turnieju i czy wszystkie drużyny się stawią . Delegację należy dostarczyć do siedziby LZPN lub wysłać na adres lubelski@zpn.pl ( z numerem konta i adnotacją turniej orlika). Warunkiem otrzymania ryczałtu za turniej jest dostarczenie składów drużyn podpisanych przez sędziego z przeprowadzonego turnieju, osobiście do siedziby LZPN lub drogą mailową na adres: leszekwojcik40@gmail.com

Z uwagi na to, że PZPN dalej nie wprowadził jednego sprawozdania na cały  turniej,  od sędziów poza ich pracą i czynnościami przeprowadzanymi na polu gry,   oczekujemy jedynie wysłania wyników sms-em i jak zaznaczono wyżej.

Czas gry E1 grupa 1 i E2 grupa 1: 2×15 minut,

pozostałe grupy 1×12 minut.

ROZGRYWKI W KATEGORII ORLIK / ŻAK W RUNDZIE JESIENNEJ 2018 – REGULAMIN ROZGRYWEK DO POBRANIA TUTAJ

UNIFIKACJA ORGANIZACJI WSPÓŁZAWODNICTWA I SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ – PRZEPISY ZBIORCZE – POBIERZ

Dodaj komentarz

W poniedziałek 10 października 2022 roku o godz. 18.00 na auli Politechniki Lubelskiej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny.