Newsy

REPREZENTACJA KOLEGIUM SĘDZIÓW LZPN ZAJĘŁA PIERWSZE MIEJSCE W XI TURNIEJU SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ IM. ALFREDA OSTROWSKIEGO

W sobotę 20 lutego 2016 roku odbył się  XI TURNIEJ SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ IM. ALFREDA OSTROWSKIEGO, w którym drużyna lubelskich sędziów zajęła pierwsze miejsca , nie przegrywając żadnego spotkania w turnieju – skład drużyny : Jacek Małyszek ( kapitan), Mikołaj Kostrzewa ( bramkarz), Mateusz Złotnicki, Karol Iwanowicz, Piotr Boryca, Marek Mirosław, Michał Wasil, Maciej Walicki, Daniel Złotnicki i Maciej Grządziel.  W roli trenera wystąpił Robert Podlecki , kierownikiem drużyny był Andrzej Głowacki oraz Stanisław Sachajko jako oficjalna osoba , towarzysząca drużynie.

W pierwszym meczu nasz zespół pokonał OKS Siedlce 3:2 a bramki zdobyli Marek Mirosław, Mateusz Złotnicki i Maciej Walicki. W drugim meczu , wysoko wygraliśmy z OKS Chełm , aż sześć do zera, a bramki zdobyli : Karol Iwanowicz 4 , Mikołaj Kostrzewa i Mateusz Złotnicki. Passa zwycięstw została podtrzymana w kolejnym meczu z OKS Zamość, a łupem bramkowym podzielili się Mikołaj Kostrzewa 2 i Mirosław Marek, OKS Zamość odpowiedział dwoma bramkami. W czwartym meczu mieliśmy do czynienia z piłkarskimi szachami , grając z Wydziałem Sędziowskim Warszawa, remisując jeden do jednego, a bramkę zdobył Piotr Boryca. W tym momencie było wiadomo, że jesteśmy na pierwszym miejscu , bez względu na pozostałe wyniki. W ostatnim spotkaniu zremisowaliśmy  trzy do trzech z ekipą OKS Biała Podlaska , a bramkami podzielili się Karol Iwanowicz 2 i Maciej Walicki.

Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca:

DYPLOM CHEŁM 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Z nagród indywidualnych, Mikołaj Kostrzewa został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

A tak nasza drużyna świętowała zdobycie Pucharu za Pierwsze miejsce w XI TURNIEJU SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ IM. ALFREDA OSTROWSKIEGO :

Zarząd KS LZPN dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za godne reprezentowanie i integrację Naszego Sędziowskiego Środowiska.

 

Dodaj komentarz