Newsy

SĘDZIOWIE KS LZPN NA SEZON 2014/15

Zarząd Kolegium Sędziów na posiedzeniu w dniu 8 lipca br. na podstawie obowiązujących zasad awansów i spadków uchwalił listę sędziów na najbliższy sezon:

SĘDZIOWIE ZAWODOWI

GIL Paweł

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR

1.MAŁYSZEK JACEK

2.ZŁOTNICKI MATEUSZ

3.GĄSIOROWSKI KONRAD

SĘDZIOWIE ASYSTENCI ZAWODOWI

1.BORKOWSKI MARCIN

2.SADCZUK PIOTR

SĘDZIOWIE ASYSTENCI DRUGIEJ GRUPY

ZBYTNIEWSKI ANDRZEJ

III LIGA

1. BURAK Piotr
2. KASPERSKI Piotr
3. KOZŁOWSKI Piotr
4. ŁASZKIEWICZ Arkadiusz
5. PODLECKI Robert
6. POŻAROWSZCZYK Grzegorz
7. SITKOWSKI Paweł
8. WĄSIK Radosław
9. WOLIŃSKI Łukasz
10. WOŚ MIchał

IV LIGA

1. BANCERZ Jakub
2. BANCERZ Karol
3. BORYCA Piotr
4. CZARNOTA Kacper
5. IWANOWICZ Karol
6. KASIURA Grzegorz
7. KAWIŃSKI Piotr
8. KLUK Marcin
9. MYĆ Wojciech
10.OSTROWSKI Tomasz
11.PASKUDZKI Jacek
12.REK Wojciech
13.RĘKAS Krzysztof
14.SMYK Paweł
15.TUCKI  Paweł
16.WITKOWSKI Grzegorz  po zal kond
17.ŻUK Emil

KLASA OKRĘGOWA

1. BANASZKIEWICZ Sławomir
2. BRZOZOWSKI Robert
3. CIUPEK Adam
4. IWANOWICZ Karol
5. KALINOWSKI Michał
6. KALINOWSKI Rafał
7. KĘPOWICZ  Marcin
8. KOSIOR Wojciech
9. KOT Piotr
10.KOWALSKI Kamil
11.KUKURYK Grzegorz
12.KUŹNIAK Damian
13.MARCINIAK Paweł
14.MIROSŁAW Marek
15.MIZGIEL Mateusz
16.OLUCHA Sławomir
17.OPOKA Karol
18.PIÓRKOWSKI  Artur
19.RESZKA Rafał
20.RIPPER Hubert po zaliczeniu kondycji
21.RÓŻYŃSKI Maciej
22.SÓJKA Paweł  po zaliczeniu egzaminów
23.WUCZKO Sylwester

KLASA A

1. BANASZEK  Michał
2. BANASZEK Wojciech
3. BANCERZ Michał
4. BIJAK Jacek
5. BOCHEŃCZYK Karol
6. CIASTUŁA Jakub
7. CZARNOTA Paweł
8. DUDKIEWICZ Damian
9. DZIUBAK Bartłomiej
10.GOLONKA Przemysław
11.GOZDEK  Jacek
12.GRZEGORCZYK Łukasz
13.JUREK Paweł
14.KAPUSTA Piotr
15.KĘDZIERSKI Albert
16.KLĘPKA Marek
17.KOSTRZEWA Mikołaj
18.KOŻUSZNIK Michał
19.KRAWCZYK Tadeusz
20.KRZOS Kamil
21.ŁUKA Anna
22.MAJ Łukasz
23.ONISZCZUK Przemysław
24.POŻAROWSZCZYK Kamil
25.ROWIŃSKI Mikołaj
26.RYCHLEWSKI Karol
27.SACHAJKO Mirosław
28.SAWA Michał
29.SKIERSKI Artur
30.STAŃKO Paweł
31.SUGIER Rafał
32.SZCZOŁKO Kamil
33.SZCZOŁKO Karol
34.SZCZOŁKO Łukasz
35.SZYDUK Maciej
36.TARGOŃSKI Krzysztof
37.TARKOWSKI Mirosław
38.TOKARSKI Marcin
39.UZAREK Mariusz
40.WASIL Michał
41.WIDZ Grzegorz
42.WIELEBA Jarosław
43.WIERZBOWICZ Krzysztof
44.WOJTACHNIO Bogdan
45.WÓJCIK Daniel
46.WÓJCIK Marcin
47.WYSOCKI Piotr
48.ZAJĄC Jacek
49.ZAJĄC Marcin
50.ZŁOTNICKI Daniel
51.ZUB Krzysztof
52.ZYCH Karol

KLASA B

1. ANDRZEJCZAK Michał
2. ANTOŃ Karol
3. ARCISZEWSKI Tomasz
4. BOCHEŃCZYK Artur
5. BORKOWSKI Michał
6. BORZĘCKI Paweł
7. CHMIELIK Adrian
8. CIOŁEK Grzegorz
9. CZUBIEL Rafał
10. DZIELIŃSKI Przemysław
11.FILIP Michał
12.FUS Mateusz
13.GOSPODAREK Marcin
14.GRODEK Jacek   po zal egz.
15.GRZESIAK Michał
16.JARMUŁ Łukasz
17.JESIONEK Tomasz   po zal egz.
18.KAMIŃSKI Patryk
19.KOŁODZIEJCZYK Łukasz
20.KORZAN Krystian
21.KOWALIK Mateusz
22.KOZAK Paweł
23.MĄCZKA Krzysztof
24.MIKULSKI Michał
25.MOJEK Maciej
26.OKOŃ Arkadiusz   po zal egz.
27.OMAŃSKI Wojciech
28.ORLIK Michał
29.POLACZEK Paweł
30.PORĘBIAK Paweł
31.PULIKOWSKI Przemysław
32.ROJEK  Zbigniew   po zal egz.
33.RUSZNIAK Paulina
34.RYBACZEK Mateusz   po zal egz.
35.STANICKI Mateusz
36.STAŃKO Sławomir
37.STEfANIAK Paweł
38.STĘPIEŃ Jacek
39.ŚPIEWAK Hubert
40.TOMASIK Artur   po zal egz.
41.WALASEK  Łukasz
42.WALICKI Maciej
43.WĄSIK Przemysław
44.WÓJCIK Piotr
45.WRONA Paweł
46.WYDRA Jan

SĘDZIOWIE NIESKLASYFIKOWANI

1. BARTNIK Dominika
2. BARWIŃSKI Maciej po zal .egzaminów
3. BATOR Daniel
4. BOLEK Mariusz
5. BRODZIAK Damian
6. CHUDZIAK Andrzej
7. CITKOWSKI Mariusz
8. CYGAN Ewelina
9. CZAPLA Mateusz
10.CZARNECKI Maciej
11.DACZKA Aleksander
12.DEJNEK Grzegorz
13.DRÓZD Adam
14.DRZEWIECKI Jacek
15.DUBAJ Mateusz
16.DUDKIEWICZ Bartosz
17.DYL Ireneusz
18.GOLEC Marian
19.GOŚ Paulina
20.GRZĄDZIEL Maciej
21.IDZIK Kamil po zal. kond.
22.JACHIM Tadeusz
23.KACHNIARZ Piotr
24.KALINIAK Kamil
25.KALINOWSKI Rafał II
26.KOMENDARSKI Jakub
27.KOMENDARSKI Maciej
28.KOMOREK Paweł
29.KOWALCZYK Łukasz po zal egzem.
30.KRÓL Mateusz
31.KUŁACKI Roman
32.KWIECIEŃ Rafał
33.ŁAPA Piotr
34.ŁUKAWSKI Maciej
35.MAZUR Radosław
36.NIEZBECKI Waldemar
37.PAPROCKI Łukasz
38.PERLAK Michał
39.PĘKALSKI  Mateusz
40.PIEC Andrzej
41.PIETROŃ Jakub
42.POLESZAK Krzysztof
43.POLSKI Rafał
44.POŻAROWSZCZYK Piotr
45.PULIŃSKI Paweł
46.PYSZNIAK Adrian
47.RĘBACZ Wojciech
48.ROZWAŁKA Kamil po zal .egzaminów
49.RYBAK Damian
50.SARZYŃSKA Paulina
51.SIEWIELEC Paweł  po zal. kond.
52.SIROŃ Rafał
53.SKIBA Remigiusz
54.SKRAJNOWSKI Patryk
55.SKRZYPA Damian
56.SŁOTWIŃSKI Piotr
57.SMYK Andrzej
58.SOCHA Jakub
59.SURMA Bartosz
60.SZCZYGIEŁ Natalia
61.SZLENDAK Bartosz
62.ŚMIAŁKOWSKI Leszek
63.ŚWIECA Sebastian
64.TARGOŃSKI Zygmunt  po zal. kond.
65.WINIARCZYK Adam
66.WINIARCZYK Milena
67.WOLSKI Jędrzej
68.WOLSKI Kamil
69.WSZELAKI Jacek po zal. egzaminów
70.WZOREK Władysław
71.ZAJDEL Dominik
72.ZBROŃSKI Michał
73.ZIĘBOWICZ Piotr

Dodaj komentarz