Newsy

Ważne Informacje dla sędziów dotyczące rozliczeń delegacji przez LZPN

Na potrzeby usprawnienia współpracy w zakresie rozliczeń utworzona została skrzynka DELEGACJE@LZPN.PL obsługiwana przez osobę zajmującą się rozliczaniem delegacji sędziowskich w LZPN.


Do końca sierpnia prosimy sędziów o uzupełnienie danych osobowych w systemie Extranet, włącznie z adresem zamieszkania, numerem konta oraz wskazaniem właściwego Urzędu Skarbowego – sędziowie, którzy mają to uzupełnione a nie aktualizują danych nie zmieniają niczego.


W przypadku zmian powyższych danych prosimy każdorazowo o przesłanie oświadczenia (skan lub wypełnione elektronicznie) do celów podatkowych na wskazany adres mail DELEGACJE@LZPN.PL. Dane sędziów, którzy byli już rozliczani przez LZPN, nie będą sprawdzane w Extranecie. O ile do 5 września nie zostanie przesłane oświadczenie, przelew zostanie dokonany na podany dotychczas numer rachunku bankowego.

OŚWIADCZENIE SĘDZIEGO DO POBRANIA – TUTAJ

W przypadku pytań, wątpliwości sędziom zaleca się kontakt na podanego powyżej maila lub bezpośrednio do Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Dodaj komentarz


Kolegium Sędziów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna nabór kandydatów na sędziów piłki nożnej!

Czy jesteś fanem piłki nożnej, a sport to Twoja pasja? Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda praca arbitra piłkarskiego lub czy poradziłbyś sobie na boisku w tej roli? Być może to właśnie Ciebie zobaczymy kiedyś wśród najlepszych arbitrów na świecie!

Masz niepowtarzalną okazję, aby podjąć to wyzwanie!

Rozpoczęcie kursu planujemy na luty 2023 roku!