SĘDZIE i SĘDZIOWIE KS LZPN NA SEZON 2023/2024
EKSTRALIGA KOBIET
- WALCZYŃSKA Ewa
SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR A
- MAŁYSZEK Jacek
- MYĆ Wojciech
- ZŁOTNICKI Mateusz
SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR B
- IWANOWICZ Karol
- NESTOROWICZ Arkadiusz
I LIGA KOBIET
- ŁUKA Anna
- MAŃKO Aleksandra
- TYMOSZUK Agnieszka
SĘDZIOWIE ASYSTENCI PIERWSZEJ GRUPY
- BORKOWSKI Marcin
- KOSTRZEWA Mikołaj
- ZBYTNIEWSKI Andrzej
SĘDZIE ASYSTENTKI
- OLECH-BARTOŃ Anna
- KUZIEL Natalia
- LIK Maja
- MALINOWSKA Iza
- PRUS Barbara
- SZCZĘSNA Adrianna
- SZCZOŁKO Ewelina
- SZCZYGIEŁ Natalia
- WOJTACHNIO Weronika
SĘDZIOWIE ASYSTENCI DRUGIEJ GRUPY
- GOLONKA Przemysław
- SMYK Paweł
- WĄSIK Radosław
- ZIELANT Patryk
SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR C
- GĄSIOROWSKI Konrad
- KOWALSKI Karol
- MIKULSKI Michał
- SITKOWSKI Paweł
- SZCZOŁKO Łukasz
- SZCZOŁKO Kamil
- WASIL Michał
IV LIGA
- BARDA Bartosz
- BUCZKOWSKI Tomasz
- CHMURA Hubert
- GAWLIK Marcin
- HARKO Dariusz
- JABŁOŃSKI Jakub
- JAMROWSKI Piotr
- JESIONEK ADRIAN
- KĘDZIOR Patryk
- KLUK Marcin
- KOSTRUBIEC Bernard
- KWIATEK Mateusz
- ŁABA Mikołaj
- ŁASOCHA Maciej
- MISIURA Wiktor
- MUCHA Łukasz
- PAŃKO Kacper
- PUKAS Adrian
- SIATKA Michał
- SZCZOŁKO Karol
- ŚCIOCH Filip
- WILELICZUK Maciej
- WUCZKO Sylwester
- ZŁOMAŃCZUK Jakub
- ZŁOTNICKI Daniel
- ZYCH Michał
KLASA OKRĘGOWA
- BANCERZ Jakub
- BARAN Jakub
- BIELECKI Dominik
- BORYCA Piotr
- CHMIELIK Adrian
- CIUPEK Adam
- CZUBIEL Rafał
- DRZEWIECKI Łukasz
- GRABOWIEC Bartosz
- KACHNIARZ Piotr
- KALINOWSKI Michał
- KALINOWSKI Rafał
- KĘDZIERSKI Albert
- KĘPOWICZ Marcin
- KOMENDARSKI Jakub
- KOMOREK Paweł
- KUŹNIAK Damian
- LĄD Sebastian
- MAŃKO Aleksandra
- MARCINIAK Paweł
- PIÓRKOWSKI Artur
- PIZOŃ Mateusz
- RYBA Wojciech
- RYBA Stanisław
- SIEDLECKI Jakub
- SIKORA Piotr
- SOŁTYS Kamil
- SUGIER Rafał
- WIELEBA Jarosław
KLASA „ A”
- ANTOŃ Karol
- BACHURA Szymon
- BANCERZ Karol
- BEDNARCZYK Paweł
- BIAŁY Paweł
- BRZOZOWSKI Robert
- BURZAK Maciej
- CIĘCIARA Rafał
- DĄBROWSKI Jakub
- DEPTA Mateusz
- GOŁĘBIOWSKI Karol
- GRZEGORCZYK Bartosz
- GRZELAK Miłosz
- JACKOWSKI Maciej
- JUREK Paweł
- KAMIŃSKI Ernest
- KASPERSKI Piotr
- KOWALSKI Kamil
- KAŹMIRSKI Szymon
- ORLIK Aleksander
- POLACZEK Paweł
- POLESZAK Krzysztof
- PORĘBIAK Paweł
- POŻAROWSZCZYK Piotr
- SARNA Seweryn
- SŁOMKA Wiktor
- STĘPIEŃ Jacek
- STĘPNIAK Artur
- SYNOWIECKI Jarosław
- SZCZĘSNA Adrianna
- SZCZOŁKO Ewelina
- SZYMAŃSKI Paweł
- ŚLIWKA Radosław
- WAWER Bartosz
- WOJTACHNIO Bogdan
- WRONA Radosław
- ZIELIŃSKI Filip
KLASA „B”
- BĄK Dawid
- BOLEK Mariusz
- BURZAK Maciej
- DOMAGALSKI Konrad
- DROZD Paweł
- DRZEWIECKI Jacek
- JAKUBAS Kacper
- KARPIUK Paweł
- KILIANEK Mateusz
- KOŁODZIEJCZYK Łukasz
- KOMENDARSKI Maciej
- KOSTKOWSKI Mateusz
- KOŚCIK Jakub
- KOZIK Emil
- LIGENZA Krzysztof
- MAJ Maciej
- MARZEC Michał
- MOŚCICKI Marcel
- NAKLICKA Justyna
- OBUCHOWSKI Wiktor
- PERDUN Marcin
- PIEC Andrzej
- POŻAROWSZCZYK Michał
- RESZKA Rafał
- STANISZEWSKI Stanisław
- SULIMA Bartłomiej
- SZCZYGIEŁ Natalia
- SZYMECKI Mikołaj
- WĄSIK Łukasz
- WIĄCEK Damian
- ZYGMUNT Adrian
SĘDZIOWIE NIESKLASYFIKOWANI
- BANASZEK Michał
- CHUDZIAK Andrzej
- DEJNEK Grzegorz
- DOBROWOLSKI Marcin
- DYL Ireneusz
- GOLAS Dariusz
- GRZĄDZIEL Maciej
- KAMIŃSKI Piotr
- KONTNIK Adam
- KOWALCZYK Zuzanna
- KRUK Kacper
- KUZIEL Natalia
- LENARD Wiktor
- MATYSIAK Miłosz
- MICHNIEWICZ Łukasz
- NIEZBECKI Waldemar
- PASTUSIAK Michał
- ROWIŃSKI Mikołaj
- SŁOTWIŃSKI Piotr
- SZYSZKA Paweł
- ŚMIAŁKOWSKI Leszek
- WIERZBOWICZ Krzysztof
- WOJTACHNIO Weronika
- WÓJCIK Marcin
- WÓJCIK Piotr
- ZOŃ Karol
WYKAZ KANDYDATÓW NA SĘDZIÓW, KTÓRZY UKOŃCZYLI KURSY W MARCU 2023 R. I ZALICZYLI POZYTYWNIE EGZAMINY TEORETYCZNE ORAZ KONDYCYJNE I ZOSTAJĄ WPISANI NA LISTĘ KS LZPN JAKO SĘDZIOWIE PRÓBNI Z DNIEM 20 KWIETNIA 2023r:
1. BANCERZ Jakub
2. BARTOŚ Dawid
3. BERNAT Bartłomiej Jacek
4. BIAŁEK Igor Krzysztof
5. BIAŁY Bartosz
6. BIERNACKI Adam
7. BREŚ Bartłomiej
8. BRZOZOWSKI Wiktor
9. BUZAN Kinga
10. CEGLARZ Rafał
11. DUDZIAK Jakub
12. FRĄCZEK Jacek
13. GŁUSZAK Katarzyna
14. ILCZUK Julia
15. JANCZAREK Franciszek
16. KANIOWSKI Piotr
17. KISZKA Kacper
18. KOŁODZIEJCZYK Jakub K
19. KOSTYŁA Kamil
20. KOWALCZYK Patryk
21. KUNACH Filip
22. LATEK Oliwier
23. ŁOPACKI Wojciech
24. MORACZEWSKI Jakub Jan
25. OGŁAZA Cezary
26. OPALIŃSKI Eryk
27. PIECZYKOLAN Marek
28. PROKOP Kacper
29. RABIEGA Kamil
30. SADOWIAK Wiktoria
31. SOBIECH Szymon
32. SOBOT Radosław Kacper
33. STASZCZAK Mateusz
34. SZARUGA Michał Łukasz
35. SZCZUCHNIAK Rafał
36. SZELIGA Kacper
37. SZYMANIAK Maciej
38. TRACZ Kacper
39. TRANCYGIER Wiktor
40. TROJANOWSKA Wiktoria
41. WÓJCIK Kacper
42. ŻUBER Filip