Home Sędziowie

Sędziowie

by Karol

SĘDZIE i SĘDZIOWIE KS LZPN  NA SEZON 2023/2024

EKSTRALIGA KOBIET

  1. WALCZYŃSKA Ewa

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR  A

  1. MAŁYSZEK Jacek
  2. MYĆ Wojciech
  3. ZŁOTNICKI Mateusz

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR B

  1. IWANOWICZ Karol
  2. NESTOROWICZ Arkadiusz

I LIGA KOBIET

  1. ŁUKA Anna
  2. MAŃKO Aleksandra
  3. TYMOSZUK Agnieszka

SĘDZIOWIE ASYSTENCI PIERWSZEJ GRUPY

  1. BORKOWSKI Marcin
  2. KOSTRZEWA Mikołaj
  3. ZBYTNIEWSKI Andrzej

SĘDZIE ASYSTENTKI

  1. OLECH-BARTOŃ Anna
  2. KUZIEL Natalia
  3. LIK  Maja
  4. MALINOWSKA Iza
  5. PRUS Barbara
  6. SZCZĘSNA Adrianna
  7. SZCZOŁKO Ewelina
  8. SZCZYGIEŁ Natalia
  9. WOJTACHNIO Weronika

SĘDZIOWIE ASYSTENCI DRUGIEJ GRUPY

  1. GOLONKA Przemysław
  2. SMYK Paweł
  3. WĄSIK Radosław
  4. ZIELANT Patryk

SĘDZIOWIE GRUPY TOP AMATOR C

  1. GĄSIOROWSKI Konrad
  2. KOWALSKI Karol
  3. MIKULSKI Michał
  4. SITKOWSKI Paweł
  5. SZCZOŁKO Łukasz
  6. SZCZOŁKO Kamil
  7. WASIL Michał

 IV LIGA

  1. BARDA Bartosz
  2. BUCZKOWSKI Tomasz
  3. CHMURA Hubert
  4. HARKO Dariusz
  5. JABŁOŃSKI Jakub
  6. JAMROWSKI Piotr
  7. JESIONEK ADRIAN
  8. KĘDZIOR Patryk
  9. KLUK Marcin
  10. KOSTRUBIEC Bernard
  11. KWIATEK Mateusz
  12. ŁABA Mikołaj
  13. ŁASOCHA Maciej
  14. MISIURA Wiktor
  15. MUCHA Łukasz
  16. PAŃKO  Kacper
  17. PUKAS Adrian
  18. ROWIŃSKI Mikołaj
  19. SIATKA Michał
  20. SZCZOŁKO Karol
  21. ŚCIOCH Filip
  22. WILELICZUK Maciej
  23. WUCZKO Sylwester
  24. ZŁOMAŃCZUK Jakub
  25. ZŁOTNICKI Daniel
  26. ZYCH Michał

KLASA OKRĘGOWA

  1. BANCERZ Jakub
  2. BARAN Jakub
  3. BIELECKI Dominik
  4. BORYCA Piotr
  5. CHMIELIK Adrian
  6. CIUPEK Adam
  7. CZUBIEL Rafał
  8. DRZEWIECKI Łukasz
  9. GAWLIK Marcin
  10. GRABOWIEC Bartosz
  11. KACHNIARZ Piotr
  12. KALINOWSKI Michał
  13. KALINOWSKI Rafał
  14. KĘDZIERSKI Albert
  15. KĘPOWICZ Marcin
  16. KOMENDARSKI Jakub
  17. KOMOREK Paweł
  18. KUŹNIAK Damian
  19. LĄD Sebastian
  20. MAŃKO Aleksandra
  21. MARCINIAK Paweł
  22. PIÓRKOWSKI Artur
  23. PIZOŃ Mateusz
  24. RYBA Wojciech
  25. RYBA Stanisław
  26. SIKORA Piotr
  27. SOŁTYS Kamil
  28. SUGIER Rafał
  29. WIELEBA Jarosław

KLASA „ A”

  1. ANTOŃ Karol
  2. BANCERZ Karol
  3. BEDNARCZYK Paweł
  4. BIAŁY Paweł
  5. BRZOZOWSKI Robert
  6. BURZAK Maciej
  7. CIĘCIARA Rafał
  8. CHRABĄSZCZ Mateusz
  9. DĄBROWSKI Jakub
  10. DEPTA Mateusz
  11. GOŁĘBIOWSKI Karol
  12. GRZEGORCZYK Bartosz
  13. GRZELAK Miłosz
  14. JACKOWSKI Maciej
  15. JUREK Paweł
  16. KAMIŃSKI Ernest
  17. KASPERSKI Piotr
  18. KOWALSKI Kamil
  19. KAŹMIRSKI Szymon
  20. ORLIK Aleksander
  21. POLACZEK Paweł
  22. POLESZAK Krzysztof
  23. PORĘBIAK Paweł
  24. POŻAROWSZCZYK Piotr
  25. SARNA Seweryn
  26. SIEDLECKI Jakub
  27. SŁOMKA Wiktor
  28. STĘPIEŃ Jacek
  29. STĘPNIAK Artur
  30. SYNOWIECKI Jarosław
  31. SZCZĘSNA Adrianna
  32. SZCZOŁKO Ewelina
  33. SZLAKIEWICZ Jakub
  34. SZYMAŃSKI Paweł
  35. ŚLIWKA Radosław
  36. WAWER Bartosz
  37. WOJTACHNIO Bogdan
  38. WRONA Radosław
  39. ZIELIŃSKI Filip

KLASA  „B”

  1. BĄK Dawid
  2. BOLEK Mariusz
  3. BURZAK Maciej
  4. DOMAGALSKI Konrad
  5. DROZD Paweł
  6. DRZEWIECKI Jacek
  7. JAKUBAS Kacper
  8. KILIANEK Mateusz
  9. KOŁODZIEJCZYK Łukasz
  10. KOMENDARSKI Maciej
  11. KOSTKOWSKI Mateusz
  12. KOŚCIK Jakub
  13. KOZIK Emil
  14. LIGENZA Krzysztof
  15. MAJ Maciej
  16. MARZEC Michał
  17. MOŚCICKI Marcel
  18. NAKLICKA Justyna
  19. OBUCHOWSKI Wiktor
  20. PERDUN Marcin
  21. PIEC Andrzej
  22. POŻAROWSZCZYK Michał
  23. RESZKA Rafał
  24. STANISZEWSKI Stanisław
  25. SULIMA Bartłomiej
  26. SZCZYGIEŁ Natalia
  27. SZYMECKI Mikołaj
  28. WĄSIK Łukasz
  29. WIĄCEK Damian
  30. ZYGMUNT Adrian

SĘDZIOWIE NIESKLASYFIKOWANI

  1. BANASZEK Michał
  2. CHUDZIAK Andrzej
  3. DEJNEK Grzegorz
  4. DOBROWOLSKI Marcin
  5. DYL Ireneusz
  6. GOLAS Dariusz
  7. GRZĄDZIEL Maciej
  8. KAMIŃSKI Piotr
  9. KONTNIK Adam
  10. KOWALCZYK Zuzanna
  11. KRUK Kacper
  12. KUZIEL Natalia
  13. LENARD Wiktor
  14. MATYSIAK Miłosz
  15. MICHNIEWICZ Łukasz
  16. NIEZBECKI Waldemar
  17. PASTUSIAK Michał
  18. SŁOTWIŃSKI Piotr
  19. SZYSZKA Paweł
  20. ŚMIAŁKOWSKI Leszek
  21. WIERZBOWICZ Krzysztof
  22. WOJTACHNIO Weronika
  23. WÓJCIK Marcin
  24. WÓJCIK Piotr
  25. ZOŃ Karol

WYKAZ KANDYDATÓW NA SĘDZIÓW, KTÓRZY UKOŃCZYLI KURSY W MARCU 2023 R. I ZALICZYLI POZYTYWNIE EGZAMINY TEORETYCZNE ORAZ KONDYCYJNE I ZOSTAJĄ WPISANI NA LISTĘ KS LZPN JAKO SĘDZIOWIE PRÓBNI Z DNIEM 20 KWIETNIA 2023r:

1. BANCERZ Jakub 
2. BARTOŚ Dawid
3. BERNAT Bartłomiej Jacek
4. BIAŁEK Igor Krzysztof
5. BIAŁY Bartosz
6. BIERNACKI Adam
7. BREŚ Bartłomiej
8. BRZOZOWSKI Wiktor
9. BUZAN Kinga
10. CEGLARZ Rafał
11. DUDZIAK Jakub
12. FRĄCZEK Jacek
13. GŁUSZAK Katarzyna
14. ILCZUK Julia
15. JANCZAREK Franciszek
16. KANIOWSKI Piotr
17. KARPIUK Paweł
18. KISZKA Kacper
19. KOŁODZIEJCZYK Jakub K
20. KOSTYŁA Kamil
21. KOWALCZYK Patryk
22. KUNACH Filip
23. LATEK Oliwier
24. ŁOPACKI Wojciech
25. MORACZEWSKI Jakub Jan
26. OGŁAZA Cezary
27. OPALIŃSKI Eryk
28. PIECZYKOLAN Marek
29. PROKOP Kacper
30. RABIEGA Kamil
31. SADOWIAK Wiktoria
32. SOBIECH Szymon
33. SOBOT Radosław Kacper
34. STASZCZAK Mateusz
35. SZARUGA Michał Łukasz
36. SZCZUCHNIAK Rafał
37. SZELIGA Kacper
38. SZYMANIAK Maciej
39. TRACZ Kacper
40. TRANCYGIER Wiktor
41. TROJANOWSKA Wiktoria
42. WÓJCIK Kacper
43. ŻUBER Fili