CORE PUŁAWY 10.1

Miło nam poinformować, że już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia 2024 roku, Kolegium Lubelskiego Związku Piłki Nożnej organizuje CORE PUŁAWY 10.1. Jak co roku KS LZPN zadba o nowatorski program rozwoju młodych, perspektywicznych arbitrów piłki nożnej na Lubelszczyźnie. Zaplanowanie zgrupowanie to wydarzenie mające na celu wsparcie i rozwój sędziów, którzy na swoim koncie pomimo młodego wieku mają znaczną ilość poprowadzonych spotkań.


Zgrupowanie rozpocznie się w hotelu Olimpic w Puławach od oficjalnego losowania zespołów sędziowskich na 4 zaplanowane spotkania:


 1. 1) IV LIGA „Hummel”: Granit Bychawa – Opolanin Opole Lubelskie

 2. 2) IV LIGA ,,Hummel”: Stal Poniatowa – Tomasovia Tomaszów Lubelski

 3. 3) Klasa Okręgowa Lublin: Wisła II Puławy – Avia II Świdnik

 4. 4) Klasa Okręgowa Lublin: Unia Bełżyce – Polesie Kock
 5.  

Po oficjalnym otwarciu uczestnicy wezmą udział w zaplanowanym treningu sportowym na obiekcie MOSIR Puławy prowadzonym przez instruktora FIFA, UEFA i KS PZPN Grzegorza Krzoska. Następnie zostaną przeprowadzone „warsztaty rozwojowe” przez obserwatora szczebla centralnego Marcina Szulca.


Po intensywnym poranku i wspólnym obiedzie, nastąpi jeden wyczekiwany moment CORE Puławy – wyjazd na zaplanowane spotkania. Po spotkaniach zaplanowana jest kolacja oraz wspólny czas przygotowań do omówienia spotkania w następnym dniu.


Drugi dzień zgrupowania rozpocznie się wcześnie rano od rozruchu i treningu podtrzymującego kondycję fizyczną sędziów. Po śniadaniu rozpocznie się analiza spotkań wraz z instruktorami (Piotr Tenczyński, Marcin Szulc). Sesja ta podzielona jest na dwie części, z przerwą na kawę.


Zakończenie CORE Puławy 10.1 przewidziane jest na godzinę 14.45, po podsumowaniu i oficjalnym zamknięciu zgrupowania. To moment, w którym sędziowie mogą podsumować zdobyte doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.


LISTA SĘDZIÓW POWOŁANA NA CORE PUŁAWY 10.1:

 

IV LIGA:

 1. Marcin GAWLIK (OKS Lublin)
 2. Mikołaj ŁABA (OKS Zamość)
 3. Wiktor MISIURA (OKS Chełm)
 4. Filip ŚCIOCH (OKS Biała Podlaska)
 5. Michał ZYCH (OKS Lublin)
 6. Piotr SIKORA (OKS Lublin)
 7.  

KLASA OKRĘGOWA:

 1. Bartosz GRABOWIEC (OKS Lublin)
 2. Daniel ORŁOWSKI (OKS Chełm)
 3. Maciej PASZKIEWICZ (OKS Zamość)
 4. Dawid PŁANDOWSKI (OKS Biała Podlaska)
 5. Adrian PODOLAK (OKS Zamość)
 6. Stanisław RYBA (OKS Lublin)
 7. Kamil SOŁTYS (OKS Lublin)
 8. Maciej TETERYCZ (OKS Zamość)
 9.  

A KLASA:

 1. Michał BUCH (OKS Biała Podlaska)
 2. Szymon KAŹMIRSKI (OKS Lublin)
 3. Jakub WINIARCZYK (OKS Chełm)
 4. Radosław WRONA (OKS Lublin)
 5. Filip ZIELIŃSKI (OKS Lublin)
 6. Bartosz ZABIELSKI (OKS Biała Podlaska)